UKS 9 Siedlce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PODLASIE SOKOŁÓW PODL. - APN MIŃSK MAZ. 4:2
  • NAPRZÓD SKÓRZEC - TRÓJKA ŁOCHÓW 4:5
  • DZIEWIATKA SIEDLCE - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. 7:1
  • DWIE JEDYNKI II MIŃSK MAZ. - SZÓSTKA MIŃSK MAZ. 0:3
  • SZÓSTKA II MIŃSK MAZ. - UKS DĄBRÓWKA MIŃSK MAZOWIECKI 1:12
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 280
ogółem: 136 563

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

2014.03.15

W dniu 15.03.2014 w Siemiatyczach odbył się halowy turniej dla rocznika 2005. Był to ostatni, zamykający sezon, halowy turniej dla zawodników UKS"9" Siedlce. Udział w turnieju wzięło 12 zespołów z województw podlaskiego i mazowieckiego. Nasz zespół wywalczył IV miejsce przegrywając tylko jedno spotkanie z późniejszym zwycięzcą całego turnieju UKS DOBRE.

Wyniki naszej drużyny:

UKS"9" Siedlce - Talent Bielsk Podlaski       2:1 /bramki: J.Banasiuk ,F.Kos/
UKS"9" Siedlce - UKS Dobre                       0:2
UKS"9" Siedlce - Gryf Gródek                     3:0 /bramki:J. Deoniziak x2,I.Sawicki/
UKS"9" Siedlce - Mosir Mońki                      2:0 /bramki:F.Kos,J.Banasiuk/
UKS"9" Siedlce - DAR Lochów                   1:0 /bramka:D.Piekut/

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
1. Uks Dobre
2. Orzeł Siemiatycze
3. Osir Hajnówka
4. Uks "9" Siedlce
5. Dar Łochów
6. Mosir Mońki
7. Talent Bielsk Podlaski
8. Huragan Międzyrzec Podlaski
9. Talent I Białystok
10.Gryf Gródek
11.Mosir Siemiatycze
12.Talent II Białystok

Gratulujemy !!!

================================================================================

2014.03.02

W dniu 02.03.2014 UKS"9" Siedlce był organizatorem II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce w kategorii żaków 2005, który odbył się na Hali Sportowej ARMS Siedlce przy ulicy Prusa 6. Nasz klub wystawił w tym turnieju 2 zespoły.

Ogółem w turnieju wystąpiło 12 drużyn z województwa mazowieckiego i lubelskiego podzielonych na 2 grupy. Nasze drużyny osiągnęły następujące wyniki:

Faza Grupowa:
UKS"9" Siedlce I - UKS"Szóstka"Mińsk Maz.      1:0 /bramka: Jakub Deoniziak/
UKS"9" Siedlce I - DAF Łuków II                          1:0 /bramka :Kacper Strzyżewski/
UKS"9" Siedlce I - TOP 54 Biała Podlaska           0:0
UKS"9" Siedlce I - Naprzód Skórzec                   2:0 /bramki: Filip Kos x2/
UKS"9" Siedlce I - Wicher Kobyłka                      3:1 /bramki: Filip Kos, Jan Banasiuk, Jakub Deoniziak/

UKS "9" Siedlce I zajęła II miejsce w grupie "B" i awansowała do półfinału.

UKS"9" Siedlce II - Naprzód Skórzec II            3:0 / bramki: Marcin Księżopolski x3/
UKS"9" Siedlce II - Orzeł Siemiatycze              0:2
UKS"9" Siedlce II - DAF Łuków I                      0:2
UKS"9" Siedlce II - Junak Warszawa               1:3 /bramka: Marcin Księżopolski/
UKS"9" Siedlce II - Unia Boryszew                  1:0 /bramka: Dominik Kornacki/

UKS"9" Siedlce II zajęła III miejsce w grupie "A", co dało jej prawo gry o miejsce V w turnieju.

PÓŁFINAŁY
UKS"9"SIEDLCE I - ORZEŁ SIEMIATYCZE                 2:0 /bramki: Filip Kos x2
TOP 54 BIAŁA PODLASKA - JUNAK WARSZAWA    0:0 KARNE 1:2

W meczu o V miejsce UKS"9" Siedlce II przegrał z Naprzód Skórzec I 0:2.

Trzecie miejsce w turnieju przypadło TOP 54 Biała Podlaska po zwycięstwie nad  Orłem Siemiatycze 2:0.

W wielkim finale spotkały się UKS"9” Siedlce I i Junak Warszawa.

O zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne, gdyż w regulaminowym czasie wynik brzmiał 0:0. Bardziej skoncentrowani byli piłkarze z Warszawy i to oni wygrali 2:1.

Zwycięzcy I miejsca - Junak Warszawa napisali w sprawozdaniu z turnieju: "Dziś strzelając karne a wiadomo że to troszkę loteria, szczęście było przy naszej drużynie. Czy szczęście sprzyja lepszym...chyba tak? Dodam jeszcze, że sama organizacja turnieju,postawa rodziców z Siedlec, oprawa wzorowa i godna naśladowania !!"

http://uksjunak2005.futbolowo.pl.futbolowo.pl/news,2292349,udany-rewanz-w-siedlcach.html

Gratulujemy zwycięzcom.

Królem Strzelców Turnieju został Jakub Łukasiewicz (TOP 54 Biała Podlaska).

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Albert Sędziak (Wicher Kobyłka).

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Rafał Maślanka (Junak Warszawa).

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy a także koszulki z nadrukiem: król strzelców, najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik oraz „gwizdek sędziowski”.

Wszystkie drużyny otrzymały okazałe puchary i dyplomy, każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal za poszczególne trzy pierwsze miejsca.

Organizatorzy imprezy zadbali o to, aby najlepszy zawodnik wyznaczony przez trenera z każdej drużyny otrzymał pamiątkową statuetkę.

Najlepszym Zawodnikiem Naszej Drużyny został Filip Kos (UKS"9" Siedlce I) i Szymon Szmitkowski (UKS"9" Siedlce II).

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Junak Warszawa
2. UKS"9" Siedlce I
3. TOP 54 Biała Podlaska
4. Orzeł  Siemiatycze 
5. Naprzód Skórzec I
6. UKS"9" Siedlce II
7. Unia Boryszew
8. Wicher Kobyłka
9. DAF Łuków I
10.UKS"Szóstka" Mińsk Mazowiecki
11.DAF Łuków II
12.Naprzód Skórzec II

Gratulujemy zawodnikom zespołu UKS 9 I, prowadzonego przez trenera Jana Półtoraka zajęcia II miejsca !!! Zabrakło trochę szczęścia, chociaż było blisko.
Zespołowi UKS 9 II, prowadzonemu przez trenera Artura Chajewskiego gratulujemy zajęcia VI miejsca, po bardzo emocjonującej walce.

Serdecznie Wam dziękujemy za dostarczenie nam po raz kolejny tylu emocji i wzruszeń !!!

Szczególne podziękowania kierujemy do:

- Pani Hanny Wójcik, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Siedlcach, Pana Dariusza Kąkola, Prezesa UKS 9 oraz Pana Henryka Niedziółki, Przewodniczącego Rady Miasta Siedlce, Pana Sławomira Szczepanika, przedstawiciela Polimexu-Mostostal - za przybycie i wręczenie pucharów, dyplomów oraz medali i nagród indywidualnych.

- sponsorów: Urzędu Miasta Siedlce, firmy Apis, Państwu A. i W. Stefaniukom ze Stoku Lackiego, zespołowi Vaders oraz innym anonimowym sponsorom.

- rodziców i trenerów za pomysł i trud włożony w organizację turnieju i przygotowanie naszych chłopców: piękne dresy, koszulki i szaliki kibica, doping i prowadzenie zabawy na trybunach, profesjonalne prowadzenie turnieju, oprawę muzyczną, oprawę fotograficzną, przygotowane zaproszenia, dyplomy i nagrody, regulaminy i tabele, opiekę medyczną, wyeksponowane banery reklamowe, pyszne ciasto, kanapki, owoce i gorące napoje.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za doping, nie tylko swoich chłopców, dobrą zabawę i wspaniała atmosferę na trybunach.

Dziękujemy kolegom z UKS 9, którzy nie zostali powołani do rozgrywek w turnieju a także ich rodzicom za przybycie, pomoc i doping.

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,02032014-siedlce-turniej-rocznika-2005

oraz na stronie Tygodnika Siedleckiego pod linkiem:

http://www.tygodniksiedlecki.com/t24003-pikarski.turniej.akw.htm

=================================================================================

2014.02.23

W dniu 23.02.2014r. drużyna UKS "9" Siedlce brała udział w Turnieju Żaków rocznik 2005 i młodsi o puchar Prezesa Akademii Piłkarskiej TOP 54 w Białej Podlaskiej.

W mocno obsadzonym turnieju nasza drużyna zajęła IV miejsce osiągając następujące wyniki: 

Faza grupowa

UKS '9' Siedlce - LKP Motor Lublin          0:0

UKS '9' Siedlce - Naprzód Skórzec         2:1 /bramki:Jakub Kapitan, Dominik Piekut/ 

UKS '9' Siedlce - TOP 54 I Biała P.           0:1 

UKS '9' Siedlce - Orlik Lubartów             2:1 /bramki:Jakub Kapitan, Filip Kos/

Półfinał: 

UKS '9' Siedlce - Niedźwiadek Chełm     1:1 /bramka: Jan Banasiuk/  karne 1:3 

Mecz o III miejsce:

UKS '9' Siedlce - Orlik Lubartów             1:3 /bramka: Dominik Piekut/

W meczu finałowym rewelacyjnie grający chłopcy z Puławiaka Puławy zwyciężyli Niedźwiadek Chełm 3:0

Ernest Zbieć został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, natomiast Jakub Kapitan najlepszym zawodnikiem naszego zespołu. 

Klasyfikacja końcowa: 

1. Puławiak Puławy 

2. Niedźwiadek Chełm

3. Orlik Lubartów

4. UKS '9' Siedlce

5. TOP 54 I Biała Podlaska 

6. LKP Motor Lublin 

7. Szkoła Sportowa Łuck / Ukraina / 

8 TOP 54 II Biała Podlaska 

9. Talent Białystok 

10. Naprzód Skórzec

Gratulacje !!!

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,21022014-biala-podlaska-rocznik-2005

================================================================================

2014.02.08/2014.02.09

Weekend 08 i 09 lutego był bardzo intensywny dla zawodników UKS"9" Siedlce rocznik 2005/ogółem 30 chłopców/. W sobotę 08.02.2014 dwa zespoły z naszego klubu wystąpiły w turnieju "Skórzec Cup", gdzie zajęły miejsca V i VII. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Naprzód Skórzec I, II, III; UKS9 Siedlce I, II; Daf Łuków, Wektra Zbuczyn I, II. 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

I miejsce NAPRZÓD III Skórzec

II miejsce NAPRZÓD II Skórzec

III miejsce WKETRA II Zbuczyn

IV miejsce DAF Łuków

V miejsce UKS "9" II Siedlce

VI miejsce WEKTRA I Zbuczyn

VII miejsce UKS "9" I Siedlce

VIII miejsce NAPRZÓD I Skórzec

Trzy pierwsze drużyny w klasyfikacji turnieju otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal za poszczególne trzy pierwsze miejsca a pozostali zawodnicy pamiątkowy medal za udział w turnieju. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.

Najlepsi zawodnicy naszych drużyn: Igor Paczuski (UKS "9" I), Marcin Księżopolski (UKS "9" II).

Tu liczyła się dobra zabawa.

Natomiast w niedzielę 09.02.2014 trzeci zespół wystąpił w prestiżowym turnieju rocznika "Milan Cup" w Milanówku. Nasza drużyna wygrała turniej pokonując w finale po serii rzutów karnych 2:1/w regulaminowym czasie 0:0/ "ziomków" z Pogoni Siedlce.

W meczu o III miejsce gospodarze turnieju Milan Milanówek zwyciężyli Pogoń Grodzisk Maz.2:1

Wyniki UKS "9" Siedlce- faza grupowa:
UKS "9"  - Widok Skierniewice    1;0 /Piekut Dominik/
UKS " 9" - ŁKS  Łódź                    1:0 / Kos Filip/
UKS " 9" - Pogoń Siedlce              0:0
UKS " 9" - Lider Włocławek          0:1

Półfinał :

UKS "9" - Pogoń  Grodzisk Maz.           1:0 / Deoniziak Jakub/

FINAŁ

UKS"9" Siedlce  -  Pogoń Siedlce        0:0  karne 2:1 / Kos Filip, Deoniziak Jakub/

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. UKS "9" SIEDLCE
2. POGOŃ  SIEDLCE
3. MILAN MILANÓWEK
4. POGOŃ GRODZISK MAZ.
5. POLONIA WARSZAWA
6. WIDOK SKIERNIEWICE
7. ŁKS ŁÓDŹ
8. ZNICZ PRUSZKÓW
9. LIDER WŁOCŁAWEK
10.OFENSYWA KSIĄŻENICA

Gratulujemy kolejnego zwycięstwa. Wygrana w tym turnieju to ogromny sukces naszych zawodników i trenerów.

Relacja z turnieju w Milanówku w formie zdjęć w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,milan-cup

Zdjęcia z turnieju w Skórcu w galerii pod linkiem:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,skorzec-cup-2014

================================================================================

2014.02.01

W dniu 1.02.2014r. drużyna UKS "9" Siedlce/rocz.2005/ wystąpiła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2004 o puchar Wójta Gminy Latowicz.

W fazie grupowej nasz zespół osiągnął następujące wyniki : 
UKS "9" SIEDLCE - PROMYK SOBOLEW                     2:0   /bramki: Kos Filip, Kornacki Dominik/

UKS "9" SIEDLCE - MAZOWSZE MIĘTNE II                  1:0   /bramka: Strzyżewski Kacper/

UKS "9" SIEDLCE - TRÓJKA ŁOCHÓW                        1:0  / bramka: Kos Filip/

UKS "9" SIEDLCE - BŁYSK WIELGOLAS I                    0:0 

UKS "9" SIEDLCE - MOSIR MIŃSK MAZ. II                    1:2  /bramka: Jobczyk Marcel/  

Po zajęciu drugiego miejsca w grupie awansowaliśmy do półfinału, gdzie spotkaliśmy się z sąsiadami "zza miedzy" Pogonią Siedlce. Jeden strzał z rzutu wolnego i niestety przegrywamy 1:0.

W meczu o III miejsce remisujemy z Błysk Wielgolas I 1:1 /bramka: Sobański Damian/. O naszej wygranej decydują lepiej wykonane rzuty karne 6:5 /dobra postawa w bramce Bartka Kopyścia/.

W meczu finałowym Mosir Mińsk Mazowiecki wygrywa z Pogonią Siedlce 1:0.  

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: 

1. MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI I 

2. POGOŃ SIEDLCE 

3. UKS "9" SIEDLCE

4. BŁYSK WIELGOLAS I 

5. TRÓJKA ŁOCHÓW

6. MAZOWSZE MIĘTNE I 

7. SĘP ŻELECHÓW 

8. MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI II

9. UKS DOBRE 

10. PROMYK SOBOLEW 

11. MAZOWSZE MIĘTNE II

12. BŁYSK WIELGOLAS II

Gratulujemy zajęcia III miejsca w turnieju rocznika 2004 !!!

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,latowicz-01022014-turniej-rocznika-2004

================================================================================

2014.01.26

W dniu 26.01.2014 drużyna UKS"9" Siedlce brała udział w turnieju halowym żaków rocz.2005 "JUNAK CUP" w Markach. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w turnieju pokonując w finale dobrze grających chłopców z TBS Szkoła Brytyjska.

Oprócz I miejsca najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Ernest "ERNI" Zbieć /jak zwykle -chciałoby się powiedzieć/.

UKS "9" Siedlce osiągnęła następujące wyniki - faza eliminacyjna:

UKS"9" - Marcovia Marki       3:0 bramki :2x Banasiuk Jan, Deoniziak Jakub

UKS"9" - Szkoła Brytyjska     1:0 bramka:Strzyżewski Kacper

UKS"9" - Junak II Warszawa  1:0 bramka: Strzyżewski Kacper

UKS "9" - Ząbkovia Ząbki        0:0

UKS"9"  - Junak I Warszawa   1:0 bramka:Piekut Dominik

UKS"9" -  Lolek  Łazy               1:1 bramka: Deoniziak Jakub

Mecz o I miejsce w turnieju 

UKS"9" Siedlce -TBS Szkoła Brytyjska  1:0 bramka : Deoniziak Jakub

Mecz o III miejsce w turnieju

Junak I w-wa - Lolek Łazy       1:1 karne 2:1

Serdecznie gratulujemy trenerowi i naszym zawodnikom oraz życzymy im dalszych sukcesów.

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,marki-26012014-turniej-rocznika-2005

Artykuł w prasie o wygranej pod linkiem:http://www.zyciesiedleckie.pl/sport/7877-sukces-uks-9-w-markach

================================================================================

2014.01.04

Węgrów - II Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2004

W turnieju brały udział dwie drużyny naszego klubu:

-UKS 9 Siedlce I - prowadzona przez trenera Dariusza Jurczaka

-UKS 9 Siedlce II - prowadzona przez trenera Jana Półoraka

Strzelcy bramek dla UKS 9 II Siedlce: Maciej Tokarski, Jakub Deoniziak, Dominik Piekut

Grupa A:                                                  Grupa B:

  1. UKS 1 Węgrów                                            1. Trójka Łochów
  2. Dobre                                                          2. Miedzanka Miedzna
  3. TOP 54 I Biała Podlaska                               3. MOSiR Mińsk Mazowiecki
  4. UKS 9 Siedlce II                                           4. TOP 54 II Biała Podlaska
  5. Hetman Białystok                                         5. UKS 9 Siedlce I
  6. Amplus Łuków                                              6. Orlęta Radzyń Podlaski

PÓŁFINAŁY

TOP I 54 Biała Podlaska – MOSiR Mińsk Mazowiecki      3:1

Amplus Łuków – UKS 9 I Siedlce                                    1:0

Mecz o XI miejsce: UKS I Węgrów – Trójka Łochów       0:0 karne 2:1

Mecz o IX miejsce: UKS 9 II Siedlce – Miedzanka        2:0

Mecz o VII miejsce: Dobre – TOP 54 II Biała Podlaska      0:1

Mecz o V miejsce: Hetman Białystok – Orlęta Radzyń     3:0

Mecz o III miejsce: UKS 9 I Siedlce – MOSiR Mińsk M.    1:0

Mecz o I miejsce: TOP 54 I Biała Podl. – Amplus Łuków  3:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

  1. TOP 54 BIAŁA PODL. I
  2. AMPLUS ŁUKÓW
  3. UKS „9” SIEDLCE I
  4. MOSIR MIŃSK MAZ.
  5. HETMAN Białystok
  6. ORLĘTA RADZYŃ PODL.
  7. TOP 54 BIAŁA PODL.II
  8. UKS DOBRE
  9. UKS „9” SIEDLCE II
  10. MIEDZANKA MIEDZNA
  11. UKS” 1” WĘGRÓW
  12. TRÓJKA ŁOCHÓW

Dziękujemy trenerom, zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie i wspólną zabawę. 

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,wegrow-04012014

================================================================================

2013.12.21

Beksa Cup VI - turniej rocznika 2005 - kolejne zwycięstwo drużyny UKS 9 Siedlce.

Gratulujemy zajęcia I miejsca !!!

W turnieju wystąpiło 16 zespołów podzielonych na 4 grupy po 4 zespoły.

Wyniki UKS"9" Siedlce na turnieju w Lublinie " Beksa Cup VI"

Faza grupowa - Grupa "D"

UKS "9" Siedlce - "Sygnał" Lublin   6:0
UKS "9" Siedlce -   BKS II  Lublin    2:0
UKS "9" Siedlce -  "Widok" I lublin  0:0  

I miejsce w grupie "D"  7 punktów, bramki 8:0

Mecz barażowy o wejście do grupy "złotej"

UKS "9" Siedlce - "Vroctovia" Lublin    2:0 

Mecze grupy "złotej" /miejsca 1-4/                                              

BKS I Lublin -" Avia" Świdnik             1:0                                            
UKS "9" Siedlce - PN "Motor" Lublin   0:0
Avia - Świdnik - PN"Motor" Lublin      0:2                                 
UKS"9" Siedlce - BKS I Lublin             2:0                                 
UKS "9" Siedlce - Avia Świdnik         2:0                                                                                                                       PN "Motor" Lublin - BKS I Lublin         2:1                                  

TABELA KOŃCOWA   

1. UKS "9" Siedlce      7 pkt  4:0 br

2. PN "Motor" Lublin      7 pkt   4:1  br

3. BKS I Lublin              3 pkt   2:4  br 

4." Avia" Świdnik          0 pkt   0:5  br

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

1.UKS 9 SIEDLCE

2.SPN MOTOR I LUBLIN

3.BKS I LUBLIN

4.GPTS AVIA ŚWIDNIK

5.UKS WIDOK II LUBLIN

6.KS LUBLINIANKA

7.WIDOK I LUBLIN

8.OSKF VROTCOVIA LUBLIN

9.BKS I CZECHÓW

10.BKS II CZECHÓW

11.KKS SYGNAŁ LUBLIN

12.MOTOR SA LUBLIN

13.BKS II LUBLIN

14.SPN MOTOR II LUBLIN

15.ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODL.

16.MKS RUCH RYKI

Najlepszym bramkarzem turnieju został Ernest Zbieć (UKS9 Siedlce).

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - Filip Kos (UKS9 Siedlce).

Relacja z rozdania nagród na stronie organizatora turnieju:

http://www.youtube.com/watch?v=WMvqJ1r0BfU

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,beksa-cup-vi-turniej-rocznika-2005-21122013,233544

===============================================================================

2013.12.14

Tegoroczny sobotni turniej "Unia Boryszew Cup 2013" rozegrany został  pod egidą "Kaufland dzieciom".

Zawody również w tym roku, broniąc tytułu mistrza - po serii rzutów karnych zwyciężyła nasza drużyna "Dziewiątki" z Siedlec, pokonując w finale drużynę Gwardii Warszawa !!!

Serdecznie gratulujemy trenerowi i naszym zawodnikom oraz życzymy im dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.

Finał

UKS 9 Siedlce - Gwardia Warszawa 1:1 k/2:1

 Ostateczna kolejność:

1. UKS 9 Siedlce

2. Gwardia Warszawa

3. Unia Boryszew

4. Zawisza Bydgoszcz

5. Lider Swarzędz

6. GKS Bełchatów

7. DAP Włocławek

8. BKS Lublin

9. Lider Włocławek

10. Wisła Płock

Zespoły otrzymały okazałe puchary i medale oraz poczęstunek w postaci jogurtów oraz jabłek.

Organizatorzy imprezy zadbali o to, aby najlepszy zawodnik wyznaczony przez trenera z każdej drużyny otrzymał piłkę bądź plecak - w naszej drużynie nagrodę otrzymał Filip Kos.

Przyznano również nagrody w kategoriach: 

Najskuteczniejszy zawodnik - Kacper Jakubowski (Gwardia Warszawa)

Najwszechstronniejszy zawodnik - Piotr Surmański (Unia Boryszew)

Najlepszy bramkarz - Ernest Zbieć (UKS9 Siedlce) – również w poprzednim roku !!!

Nagroda FAIR PLAY - UKS 9 Siedlce – dzięki kibicom i drużynie:)

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,sochaczew-unia-boryszew-cup-2013-14122013-turniej-rocznika-2005,233098

================================================================================

2013.12.08

To dzień, w którym wystawiliśmy w turniejach aż 4 drużyny. Jedna drużyna UKS9 Siedlce pojechała z trenerem Janem Półtorakiem na turniej do Siemiatycz na Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2004, a pozostałe 3 drużyny z trenerem Arturem Chajewskim na turniej rocznika 2005 "Skórzec Cup 2013".

Bawiliśmy się dosłownie wszyscy. 

Klasyfikacja końcowa turnieju w Skórcu:

  1. DAF I Łuków
  2. Naprzód Skórzec III
  3. Naprzód Skórzec II
  4. UKS 9 Siedlce I
  5. UKS 9 Siedlce II
  6. DAF II Łuków
  7. UKS 9 Siedlce III
  8. Naprzód Skórzec I

KRÓL STRZELCÓW: Dominik Kornacki (UKS 9 Siedlce I) – 9 bramek

Mecz o VII miejsce:                          Naprzód I – UKS 9 III       0:1

Mecz o V miejsce:                             UKS 9 II – DAF II            2:0

Mecz o III miejsce:                           UKS 9 I – Naprzód II        0:3

Mecz o I miejsce:                               DAF I – Naprzód III        0:0          k:3:2

Słowa uznania i podziękowania dla organizatorów turnieju. Gratulujemy.

Zdjęcia z turnieju w galerii pod linkiem:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,skorzec-cup-2013-08122013-turniej-rocznika-2005,232887

Klasyfikacja końcowa turnieju w Siemiatyczach:

1. TOP 54 Biała Podlaska

2. Talent Białystok

3. Orlęta Radzyń Podlaski

4. KKS Orzeł II Siemiatycze

5. Talent 2005 Białystok

6. Włókniarz Białystok

7. UKS 9 Siedlce

8. Piast Białystok

9. KKS Orzeł I Siemiatycze

10. MOSiR Siemiatycze

Dziękujemy trenerom, zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie i wspólną zabawę bez względu na wynik, bo nie on był w tym dniu dla Nas najważniejszy. 

Zdjęcia z turnieju w galerii pod linkiem:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,turniej-rocznika-2004-siemiatycze-08122013,232890

================================================================================

2013.11.29

W piątek 29 listopada 2013 r. odbyło się integracyjne spotkanie rodziców chłopców rocznika 2005/2006, którzy spotykając się na treningach, meczach ligowych czy turniejowych postanowili poznać się bliżej. Spotkanie odbyło się w klubie osiedlowym "Lech". Swobodna atmosfera sprzyjała szaleństwom na parkiecie. Pamiątkowe zdjęcia umieściliśmy w naszej galerii.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ !

Link do galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,spotkanie-integracyjne-rodzicow-chlopcow-rocznika-2005-2006,232059

================================================================================

2013.11.23

Warszawa Delta Cup LXXXIV  - turniej rocznika 2005

Końcowa klasyfikacja turnieju:

  Drużyna
1 UKS Dragon Bielany
2 UKS 9 Siedlce
3 Junak Warszawa
4 PKS Radość
5 K.S. Delta Warszawa I
6 KS Konstancin
7 KS Armado Warszawa
8 Wilga Garwolin
9 K.S. Delta Warszawa II
10 UKS Legia Bemowo
11 Football Talents
12 Białe Orły Warszawa

Gratulujemy naszej drużynie zajęcia II miejsca w turnieju.

Nasi zawodnicy zdobyli również dwa zaszczytne tytuły: króla strzelców i najlepszego bramkarza.

Życzymy im kolejnych sukcesów.

Najlepszy zawodnik: Nędzyński Jakub (UKS Dragon Bielany)
Król strzelców: Deoniziak Jakub (UKS 9 Siedlce)
Najlepszy bramkarz: Zbieć Ernest (UKS 9 Siedlce)

W półfinale pokonaliśmy drużynę "Junak Warszawa" wygrywając 2:0.

W całym turnieju zdobyliśmy największą ilość punktów i nie straciliśmy żadnej brami, aż do finału,

w którym zabrakło trochę szczęścia i jedną straconą bramką pozwoliliśmy na zwycięstwo UKS Dragon

Bielany.

Faza półfinałowa:

A1 - B2 UKS Dragon Bielany - PKS Radość 1 : 0  
A2 - B1 Junak Warszawa - UKS 9 Siedlce 0 : 2  

Faza finałowa:

o miejsce 3/4 PKS Radość - Junak Warszawa 0 : 0 2:3 k.
FINAŁ UKS Dragon Bielany - UKS 9 Siedlce 1 : 0  

Szczegółowe informacje na temat rozegranych meczy opublikowano na stronie K.S. Delta Warszawa SPN:

http://www.delta.warszawa.pl/pilka.php?a=delta_cup2&dc=90

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,turniej-delta-cup-lxxxiv-warszawa-rocznik-2005-23112013

========================================================================================

2013.11.17

DOBRE 2013 - II Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2004

W turnieju wzięło udział  10 drużyn, w tym dwie z UKS 9 Siedlce.

Wyniki spotkań:

UKS Dobre I - Nojszewianka 8:1

Dobre II - Dziewiątka I 0:3

Dziewiątka II - Grębków 0:0

Łochów - Korytnica 1:3

Nojszewianka - Victoria 0:0

Grębków - Dobre I 0:10

Korytnica - Miedzanka 1:0

Dziewiątka I - Łochów 2:2

Victoria - Dobre I 1:5

Dziewiątka II - Nojszewianka 7:0

Miedzanka - Łochów 2:1

Dobre II - Korytnica 2:1

Grębków - Victoria 2:2

Dobre I - Dziewiątka II 3:2

Dziewiątka I - Miedzanka 1:2

Łochów - Dobre II 1:1

Victoria - Dziewiątka II 0:5

Nojszewianka - Grębków 0:5

Miedzanka - Dobre II 2:0

Korytnica - Dziewiątka I 1:1

 

Rozegrano również poniższe mecze przyjaźni:

Nojszewianka - Łochów 0:5

Victoria - Korytnica 0:1

Grębków - Dobre II 1:3

Dziewiątka II - Miedzanka 1:3

Dobre I - Dziewiątka I 2:0

 

Wszystkie drużyny otrzymały medale. Gratulujemy !!!

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom turnieju za zaangażowanie, wysiłek, dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę.

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,turniej-dobre-17112013r-rocznik-2004,231467

========================================================================================

2013.11.07

Zakończenie rundy jesiennej sezonu 2013/2014

Uroczystym wręczeniem dyplomów oraz słodkim poczęstunkiem zakończyliśmy udział w rudzie jesiennej sezonu.

Trenerom i zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za trud związany z rozwijaniem pasji swoich dzieci, opiekę, doping, dobrą zabawę i wspaniała atmosferę na wyjazdach. .

Życzymy Wam owocnych treningów i dalszych sukcesów.

Zdjęcia z uroczystości w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,zakonczenie-rundy-jesiennej-sezonu-2013-2014-rozdanie-dyplomow,231337

========================================================================================

2013.11.10

OSIR Włochy Cup 2013 r. 2005

Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w halowym turnieju piłki nożnej  rocznika 2005 "OSIR Włochy Cup 2013" w Warszawie. W turnieju UKS9 rocznik 2005 reprezentowali "chętni" pod kierownictwem Przemysława Tokarskiego.

Wyniki turnieju dotyczące naszego zespołu:

Naprzód GOSIR Stare Babice - UKS 9        2:1

UKS9 - Ożarowianka Ożarów II                  2:0

Milan Milanówek - UKS 9                             3:2

KS Ursus II - UKS9                                      0:4

MTS Marcovia 2000 Marki - UKS9               1:5

UKS9 - KS Raszyn                                      0:1

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z wyjazdu w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,turniej-osir-wlochy-cup-2013-warszawa-okecie-10112013r-rocznik-2005,230893

====================================================================================================================

Pilotażowy program PZPN

"OZPN Siedlce po raz pierwszy w swojej historii zorganizował rozgrywki dla chłopców z rocznika 2005. Jesienią odbyły się dwa turnieje.

Od sezonu 2013/2014 Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wprowadził nowy system rozgrywek dla adeptów futbolu. Zamiast regularnych rozgrywek ligowych, młodzi zawodnicy rywalizują w kilku eliminacyjnych turniejach, które wyłonią finalistów. Jak się okazuje jest to program pilotażowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, który idąc wzorem zachodnioeuropejskich lig postanowił, że w kategorii wiekowej U-9 adepci piłkarstwa będą rywalizować w formie turniejów.

Dotychczas, zwłaszcza w starszych rocznikach rozgrywki toczyły się według modelu ligowego. Wiele klubów borykających się z problemami finansowymi (koszty wyjazdów) po prostu oddawało mecze walkowerem, zawieszało swoją działalność, lub ograniczało ilość drużyn w klubie.

Jak to będzie wyglądało? Najpierw jesienią rywalizować będą zespoły należące do danych okręgów. Każdy zespół (drużyny siedmioosobowe) wystąpi w sumujących się punktowo – turniejach. W czerwcu najlepsza szesnastka drużyn rozegra turniej finałowy, w którym stawka będą tytuły mistrzów Mazowsza."

Poniżej wyniki:

Tabela U-9 OZPN Siedlce po rundzie jesiennej 2013/2014

M.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1.

UKS 9 Siedlce

8

22

22-3

2.

UKS Szóstka Mińsk Maz.

8

14

11-7

3.

MKS Podlasie Sokołów Podlaski

8

10

11-13

4.

UKS Dwie Jedynki Mińsk Maz.

8

6

7-15

5.

UKS Dąbrówka Mińsk Maz.

8

4

6-19


Link do całego artykułu:

http://sportsiedlce.pl/2013/10/30/pilotazowy-program-pzpn/

Zdjęcia z rozgrywek w galerii:

http://admin.futbolowo.pl/adminStrona,gallery,225348

oraz

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,rozgrywki-turniejowe-rocznika-2005-w-siedlcach-13-10-2013,231338

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach.

=======================================================================================

2013.08.27 Mecz sparingowy

W dniu 27.08.2013r na naszym orliku rozgrywaliśmy mecz sparingowy z AP Chlebnia r. 2005. Wynik meczu 2:5 - gratulujemy AP Chlebnia wygranej i dziękujemy za wspólną dobrą zabawę.

=======================================================================================

Obóz Augustów 2013r.

W dniach 05-15.08.2013r. zorganizowany był obóz sportowy rocznika 2005/2006 w Augustowie.

http://zpm_augustow.republika.pl/

Relacje z obozu w formie zdjęć w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,oboz-augustow-2013-r-2004-i-mlodsi,217144

=======================================================================================

2013.03.24

Turniej Halowej Piłki Nożnej „ORLIKI 2005” o puchar Prezydenta Miasta Siedlce

W niedzielę 24 marca w hali OSiR w Siedlcach odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej „ORLIKI 2005” o puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Organizatorem Turnieju był nasz Uczniowski Klub Sportowy UKS 9 Siedlce.

W turnieju wzięło udział  11 drużyn, w tym dwie z UKS 9 Siedlce.

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom turnieju za zaangażowanie, wysiłek, dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę.

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce UKS 9 II Siedlce

II miejsce TOP 54 Biała Podlaska

III miejsce NAPRZÓD Skórzec

IV miejsce UKS 9 I Siedlce

V miejsce UKS Dobre

VI miejsce ORZEŁ I Siemiatycze

VII miejsce DĄBRÓWKA Mińsk Mazowiecki

VIII miejsce ORZEŁ II Siemiatycze

IX miejsce POGOŃ II Siedlce

X miejsce POGOŃ I Siedlce

XI miejsce WILGA Garwolin

 

Wyniki spotkań:

UKS 9 I

POGOŃ II

1:0

POGOŃ I

UKS 9 II

0:2

NAPRZÓD

UKS 9 I

0:0

POGOŃ II

UKS DOBRE

0:0

UKS 9 II

DĄBRÓWKA

2:1

ORZEŁ I

TOP 54

1:2

WILGA

NAPRZÓD

0:2

ORZEŁ II

UKS DOBRE

2:3

POGOŃ I

DĄBRÓWKA

0:1

UKS 9 II

TOP 54

1:0

ORZEŁ II

WILGA

6:1

UKS 9 I

UKS DOBRE

0:0

POGOŃ II

NAPRZÓD

0:5

ORZEŁ I

POGOŃ I

3:0

DĄBRÓWKA

TOP 54

0:7

UKS 9 I

WILGA

3:1

NAPRZÓD

ORZEŁ II

0:0

UKS 9 II

ORZEŁ I

1:0

POGOŃ I

TOP54

0:5

DOBRE

WILGA

2:0

POGOŃ II

ORZEŁ II

0:2

DĄBRÓWKA

ORZEŁ I

0:1

NAPRZÓD

DOBRE

1:0

UKS 9 I

ORZEŁ II

3:1

POGOŃ II

WILGA

5:1

A1 NAPRZÓD

B2 TOP 54

1:1 k.1:3

A2 UKS 9 I

B1 UKS 9 II

0:0 k.0:1

MECZ O MIEJSCE IX-X

POGOŃ I - POGOŃ II

0:1

MECZ O MIEJSCE VII-VIII

DĄBRÓWKA - ORZEŁ II

1:0

MECZ O MIEJSCE V-IV

ORZEŁ I - UKS DOBRE

0:1

MECZ O MIEJSCE III-IV

NAPRZÓD - UKS 9 I

1:0

MECZ FINAŁOWY

UKS 9 II - TOP 54

1:0

 

Gratulujemy chłopcom z zespołu UKS 9 II, prowadzonego przez trenera Jana Półtoraka, zwycięstwa !!!
Zespołowi UKS 9 I, prowadzonemu przez trenera Artura Chajewskiego gratulujemy zajęcia IV miejsca, po bardzo emocjonującej i ambitnej walce.

Serdecznie Wam dziękujemy za dostarczenie nam tylu wspaniałych emocji i wzruszeń !!!

Szczególne podziękowania kierujemy do:

  • Pani Hanny Wójcik, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1, Pana Dariusza Kąkola, Prezesa UKS 9 oraz Pana Leszka Borkowskiego, Naczelnika Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Siedlce - za przybycie i wręczenie pucharów i dyplomów.
  • Przemka Tokarskiego, trenerów Jana Półtoraka i Artura Chajewskiego za pomysł i trud włożony
    w organizację turnieju i przygotowanie naszych chłopców.
  • Andrzeja Banasiuka za piękny baner UKS 9 SIEDLCE (i nieustanne zarażanie nas dobrym humorem)
  • Pawła Szmitkowskiego za profesjonalne prowadzenie turnieju.
  • Grzegorza Rudnickiego za oprawę muzyczną.
  • Mam naszych chłopców za pyszne ciasto i gorące napoje.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za doping, nie tylko swoich chłopców, dobrą zabawę i wspaniała atmosferę na trybunach. Szczególne podziękowania należą się Andrzejowi Kapitanowi za doping i prowadzenie zabawy.

Dziękujemy starszym kolegom z UKS 9 za przybycie i doping.

Do zobaczenia za rok !

Zdjęcia z turnieju w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,siedlce-turniej-orliki-2005

=======================================================================================

2013.02.24

"UNIA BORYSZEW CUP 2013" - rocznik 2005

W niedziele 24 lutego w Sochaczewie, odbył się turniej "Unia Boryszew Cup 2013". Swoich sił spróbowali adepci futbolu - rocznik 2005.

Impreza poświęcona była pamięci znanego sochaczewskiego trenera Andrzeja Urbaniaka.

Trener Jan Półtorak wystawił do rywalizacji jedną drużynę, która nie przegrała żadnego meczu.

Zawody po serii rzutów karnych zwyciężyła nasza drużyna "Dziewiątki" z Siedlec, pokonując drużynę łódzkiego Widzewa !!!

Najlepszym bramkarzem turnieju został Ernest Zbieć (UKS 9 Siedlce)

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS 9 Siedlce

2. Widzew Łódź

3. Waleczni Płock

4. Gwardia Warszawa

5. Unia I Boryszew

6. AP LKS Chlebnia

7. Lechia Tomaszów Mazowiecki

8. Płońska Akademia Futbolu

9. Unia II Boryszew

10. Kosa Konstancin

Szczegóły turnieju:

http://www.uniaboryszew.pl/index.php/2-uncategorised/53-unia-boryszew-cup-2013

Na turnieju gościła ekipa telewizyjna TVP Warszawa, która w wieczornych wiadomościach przedstawiła reportaż z imprezy. ( poniżej link do wglądu )

http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/wiadomosci-sportowe/wideo/24022013/10207256

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w na naszej stronie w sekcji "Galeria".

O naszej wygranej krótką informację opublikował również Tygodnik Siedlecki.

=======================================================================================

2013.02.16

PIŁKARSKIE ŚWIĘTO W SIEMIATYCZACH. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW

Ważna jest nie tylko wygrana ale atmosfera i zabawa:

Na szczególną uwagę zasługuje postawa kibiców - rodziców z Siedlec, którzy od pierwszego gwizdka turnieju do samego końca głośno śpiewali, klaskali i bawili się na trybunach. Dopingowali nie tylko swoim dzieciom, ale również zawodnikom z innych zespołów, doceniając trud i zaangażowanie jaki dzieci wkładają w grę. W meczu finałowym oraz w trakcie rozdania nagród porwali do wspólnej zabawy w rytm przebojów muzycznych kibiców z pozostałych drużyn. Dorośli pokazali dzieciom, że piłka nożna jest świetną zabawą dającą radość oraz łączy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.”

http://kksorzelbobola.futbolowo.pl/news,1824140,halowy-turniej-pilki-noznej-zakow.html

Końcowa klasyfikacja:

1. KKS Orzeł I Siemiatycze

2. UKS 9 Siedlce I

3. Orlęta Radzyń Podlaski

4. KKS Orzeł II Siemiatycze

5. Hetman Białystok

6. UKS 9 Siedlce II

7. Talent Białystok

8. MOSiR Siemiatycze

Zdjęcia z wyjazdu w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,siemiatycze-160212013-uks-9-rocznik-2005-2006-,193913

=======================================================================================

2013.02.03

Skórzec Cup 2013 r. 2005

3 lutego uczestniczyliśmy w kolejnej edycji halowego turnieju piłki nożnej "Skórzec Cup 2013"
w roczniku 2005. W turnieju udział wzięło osiem drużyn.

W grupie A: Naprzód Skórzec I, Naprzód Skórzec III, UKS 9 Siedlce II i Dąbrówka Mińsk Mazowiecki. W grupie B: Naprzód Skórzec II, UKS 9 Siedlce I, UKS 9 Siedlce III i Pogoń Siedlce .

Po raz pierwszy w turnieju wystawiliśmy trzy drużyny i wszystkie osiągnęły ogromny sukces, zdobywając kolejno I, II i III miejsce. Gratulujemy !!!

Zdjęcia z wyjazdu w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,skorzec-cup-2013-03022013-rocznik-2005-2006,194107

=======================================================================================

2013.01.12

Siennica Turniej bambini 2005r.

Podział na grupy:

Grupa A: UKS 9 Siedlce I, MKS Ruch Ryki II, PKS Radość, Naprzód Skórzec

Grupa B: UKS 9 Siedlce II, MKS Ruch Ryki I, PKS "LIFE" Siennica, FAMP Celestynów

Wszyscy byli tu zwycięzcami i każda drużyna otrzymała medale i nagrody. Liczy się dobra zabawa !

=======================================================================================

2012.12.09

Halowy Turniej Piłki Nożnej pod Patronatem PZPN o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii Orlików 2005/2006 w Warszawie

Wyniki Turnieju:

Półfinały: 9 Siedlce -Szkoła Brytyjska 1-0

UKS Orzeł - Varsovia II 2-0

Mecz o 3 miejsce: Szkoła Brytyjska - Varsovia 1-0

Finał: UKS Orzeł - 9 Siedlce 0-1

Gratulujemy !!!

W sprawozdaniu z turnieju UKS Orzeł napisano o nas: „W finale spotkaliśmy się ponownie z dobrze dysponowaną drużyna UKS 9 Siedlce .Po zaciętym, pełnym emocji meczu …”

Szczegóły z turnieju:

http://uks-orzel.futbolowo.pl/news,1768199,podsumowanie-weekendowych-turniejow.html

Zdjęcia z wyjazdu w galerii:

http://uks9-siedlce.futbolowo.pl/galeria,warszawa-halowy-turniej-pilki-noznej-o-puchar-prezesa-pzpn-w-kategprii-orlikow-2005-2006,218769

=====================================================================================

Kontakt

mail - uks9siedlce@gmail.com

Trener drużyny 2003/2004:

Piotr Grzebieliszewski 796 905 006

Dariusz Jurczak 504 692 045

 

Trenerzy rocznika 2005/2006:

Jan Półtorak tel.: 502 587 811

Artur Chajewski tel.: 697 997 777

 

 

 

Reklama

Najnowsza galeria

Turniej rocznika 2005 Życie Siedleckie Cup
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 4:2 APN MIŃSK MAZ.
NAPRZÓD SKÓRZEC 4:5 TRÓJKA ŁOCHÓW
DZIEWIATKA SIEDLCE 7:1 DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.
DWIE JEDYNKI II MIŃSK MAZ. 0:3 SZÓSTKA MIŃSK MAZ.
SZÓSTKA II MIŃSK MAZ. 1:12 UKS DĄBRÓWKA MIŃSK MAZOWIECKI